Zabudnutý Hotel Insomnia je stále na webe!

V televízii sa objaví všeličo, to najlepšie zakrátko skončí. Toto pravidlo sa potvrdilo už veľakrát a Hotel Insomnia je toho dobrým príkladom. Radio Mikymauz Ti občas rado navrhne program na večer, ktorý by ťa mohol zaujať. Veci, ktoré pretrvali vďaka internetovému záznamu a sú stále k dispozícii, ak si nemal šťastie v čase vzniku, dobehni to teraz!

Hotel Insomnia bol skvelý program v sobotu večer na ČT 2, ktorý išiel naživo. Improvizované divadelné skeče i scénky, prehliadka chcenej i nechcenej trápnosti, skvelé zhody okolností, geniálne nápady, vždy vynikajúca zjednocujúca téma a do toho celého istý Kapitán (dávno pred Dankom) Jirka Havelka a hotelový pikolík Berta, ktorý mu vždy verne sekundoval a pomáhal a navyše vedel pripraviť hosťom skvelého bubáka.

Kým show televízia nezatrhla, vzniklo zopár fantastických častí, aj tie boli obmedzené napríklad tým, že bola olympiáda, z čoho si tvorcovia robili svojské žarty a išli za Otom Černým, šéfom športovej redakcie, v snahe dopátrať sa, prečo by práve ich relácia a ich diváci mali brať ohľad na športových fanúšikov.

Vyberáme výborný diel o pirátoch a prajeme Ti príjemný zážitok.

http://www.ceskatelevize.cz/porady/10267397899-hotel-insomnia/21054215302/video/

Maxim Velčovský nezaprie svoju veľkú erudovanosť a podľa čuchu rozozná fake od originálu, dozvieme sa, čo je Warrez aj Čo je v Prahe zadarmo, Berta pôjde do kina s cieľom speňažiť film z plátna na trhu v Holešovicích a vizuálni dídžeji urobia mash-up toho, čo vidíme, v živom vysielaní (01:08:00). „To prso je levý / Jo to je hodně levý”. Petr Marek a Johana Švarcová v divadelných skečoch a na záver klasika v podaní Totálnej hitparády. Must seen záležitosť. 😀

P.S. Česká televize RULES (takéto chceme aj u nás).

cropped-rm_logo.png-ml-

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s