GP: Mika – Grace Kelly

Slovenskými internetmi včera prebehla vydarená fotka z bratislavského hudobného klubu Unique. Nebolo na nej nič zvláštne, len pekné: tancujúci a zabávajúci sa mladí ľudia na party a dvaja bozkávajúci sa chlapci. Nič zvláštne. 🙂

un

Rozvírilo to hladinu nenávisti, no z komentárov, ktoré sme videli, aj tak, našťastie, prevážili tie pozitívne. Preto je guilty pleasure na túto nedeľu jasné. V čase letných prideov, keď facebook pridáva páčik v podobe dúhovej vlajky ako prejav solidarity, pridávame na Radiu Mikymauz speváka, ktorý je jasný, ničím sa netají, guilty pleasure je to síce staršieho dáta, ale ako to pri dobrých guilty pleasure býva, nestarnúce. A tešíme sa na pride u nás, 19. augusta 2017.

Odbočkou je, že týmto guilty pleasure zároveň pozdravujeme pána riaditeľa RTVS a prajeme mu všetko dobré do ďalšej práce, aj keď, ako sme tento týždeň videli, zásluhy za niečo, čo sa podarí, sa u nás nenosia a ak nie si servilný k politikom, na poste telerozhlasu sa neudržíš, pretože ťa volia politici, ktorým ide práve o tú servilitu. Pán Mika, v RTVS ste urobili kus dobrej práce a dostali ju na úroveň pozerateľnosti. Vďaka.

cropped-rm_logo.png-ml-

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s