Panáčik vystúpi najskôr v rádiu, potom aj na Pohode

Tomáš Moravanský AKA Panáčik má už na konte množstvo projektov a jeho tvorivosť spolu s internetovými možnosťami v minulosti ukázala, že je takmer bezodnou studnicou. Sú to experimenty so zvukmi i textami, jeho album Záhrada mal vyšperkovaný zvuk, motívy skladieb vychádzali (aj) zo slovenských ľudových piesní a celé to bolo zabalené do temnoty až morbídnosti. Potom prišiel Panáčik s novým projektom Postmoderna, kde išlo opäť o temný experimentálny album, no naplnený originálnymi nápadmi.

Túto jeseň plánuje vydať nový konceptuálny album 0, ako návnady vypustil do sveta single Po chodníku skáče, Román a najnovšie aj s videoklipom skladbu Vrkoče. Rádio_FM, ktoré mu venuje priestor vo vysielaní už dlhšie a už nielen v noci, ho pozvalo do svojho programu Pohoda_FM, kde Panáčik vystúpi už tento utorok o 20. hodine. Podľa Efemka sa okrem nových vecí môžeme tešiť na minimalistickú performance jeho divadelno-tanečnej skupiny, ktorá dodáva vystúpeniam Panáčika nový rozmer.

Panáčik následne vystúpi na tohtoročnom festivale Pohoda, kde zahrá v noci z piatka na sobotu 7. júla o 02:00 v rámci EUropa stage. Viac tu https://www.pohodafestival.sk/sk/novinky/panacik.

cropped-rm_logo.png-ml-

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s