Glastonbury zakončil Ed Sheeran, jeho šéf si ešte rozmyslí, či bude aj o rok

Krátko po skončení aktuálneho ročníka festivalu Glastonbury, ktorý sa pre účasť britského lídra labouristov Jeremyho Corbyna dostal aj do televíznych správ, sa jeho šéf Michael Eavis nechal počuť, že si ešte rozmyslí, či sa festival uskutoční aj budúci rok.

Eavis sa totiž pôvodne vyjadril, že festival potrebuje ročnú prestávku, no teraz svoje rozhodnutie oľutoval s dôvetkom, že ho prehodnotí, ak by sa na ňom objavili niektoré dôležité obnovené kapely. Okamžite sa začalo špekulovať, ktoré asi myslel.

Do úvahy by mohli prichádzať Oasis, ale aj The Smiths, aj keď u tých je to ešte menej pravdepodobné ako u bratov Gallagherovcov, pretože Morrissey nemá dobré vzťahy so zvyškom svojej bývalej kapely a najmä s bubeníkom. Pri Oasis je istá nádej na reunion, aj keď obaja bratia vydávajú v blízkom čase svoje sólové albumy. Ešte pravdepodobnejšou možnosťou je, že by to mohli byť Led Zeppelin, ktorí budúci rok oslávia 50. výročie od vzniku kapely.

Na tomto ročníku Glastonbury sa objavili Foo Fighters, Radiohead, Wild Beasts, Kaiser Chiefs, The Avalanches a mnohí ďalší. Festivalový program uzavrel na veľkom pódiu Ed Sheeran odetý do dúhovej vlajky. Pozrite si vďaka britskému Radiu X, ako vyzeralo jeho úplne prvé vystúpenie na Glastonbury v roku 2011. 🙂

http://www.radiox.co.uk/artists/ed-sheeran/news/ed-sheeran-very-first-show-at-glastonbury/

cropped-rm_logo.png-ml-

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s